Z Krákoru 2015 na další ročník aneb Fotografická retrospekiva Dušana Matušky

Napsáno: 03. ledna, 2016

Na začátek roku 2016 přinášíme ještě jedno – tentokráte fotografické – ohlédnutí za loňským, již 17. ročníkem festivalu Krákor, který se konal v Ostopovicích u Brna o posledním červnovém víkendu. Jak jsme Vás informovali v samostatném článku (viz Byli jsme na Krákoru aneb Krátké ohlédnutí za kultovním festivalem), podílela se na sobotním programu na malé scéně naše internetová stanice (Radiocyp.cz na cestě – malá scéna ve stanu). Po všestranných pozitivních zkušenostech se budeme na programu druhého dne Krákoru podílet i letos. První kapela nám potvrdila svou účast jen pár dní po skončení loňského podujetí, tedy první týden v červenci! Program pro naší scénu je v tuto chvíli v podstatě zaplněný.

Letos vstoupí festival do své dospělosti. Krákor 2016 se uskuteční na rozdíl od předchozích ročníků už předposlední týden v červnu (17. až 19. června 2016). Dovolím si zopakovat pár vět z odkazovaného článku: Pojedete-li tou dobou „náhodou“ okolo, nezapomeňte se zastavit… Určitě nebudete litovat.

Informace o neformální přehlídce napříč žánry Krákor a 2016 naleznete ZDE.

Autorem fotografií je náš příležitostný spolupracovník Dušan Matuška. Zaslaných snímků bylo opravdu požehnaně, proto jsme byli nuceni vybírat a redukovat jejich počet pro účely této retrospektivy. Přesto v našem výběru zůstalo více než devět desítek záběrů a momentek.

Klikněte na náhled, poté listujte šipkami a pokračujte v prohlížení fotografií.

Komentáře uzavřeny...