Tattoo Session Silesia v Opavě aneb „Malignanti“ mezi tatéry

Napsáno: 07. září, 2013

Máme před sebou již deváté setkání všech milovníků tetování a světa kolem něj – další ročník opavského Tattoo Session Silesia je zde!

Poprvé se tato akce konala 17. 12. 2005 v opavském Lidovém Domě. Svou práci tenkrát prezentovalo nad 20 studií, prodejci šperků a tattoo potřeb          – převážně z Moravy a Slezska.

Od pátého ročníku je Tattoo Session dvoudenním setkáním tetovacích studií nejen z Čech a Moravy, ale také z okolních zahraničních států. Vše se odehrává v opavské Víceúčelové hale , s podporou bohatého programu,      za účasti mnoha médií, která akci již po několik let věnují svou pozornost.

Pro svou domáckost si Tattoo Session Silesia získává stále více zájemců        – a my si dovolujeme Vás pozvat ve dnech 21. – 22. září 2013 od 11:00 hodin na další, již devátý ročník! Zatímco sobotní den bývá věnován především soutěžení o nejlepší tetování, nedělní den je vyhrazen jen pro Vás, kteří se zde chcete nechat tetovat – pobavte se a domluvte se s kterýmkoliv     z přítomných tatérů a odneste si z tohoto ročníku své vlastní nové krásné tetování!

9. ročník si určitě nenechte ujít, čeká Vás přehlídka nádherných tetovaných žen – Miss Tattoo Session Silesia a opravdu hodně nadupaný program! Zahreje zde i ostravská kultovní úderka Malignant Tumour.

ZDE Vás průběžně budeme informovat o všech podrobnostech týkajících se jeho přípravy.

Budeme se na Vás těšit!

(Pořadatelé akce)

Komentáře uzavřeny...