Slezský Grunt v Háji ve Slezsku zve na Rock Retro Party

Napsáno: 27. února, 2017

Kulturní prostor Slezský Grunt v Háji ve Slezsku (místní část Smolkov) zve všechny zájemce na stylovou Rock Retro Party, která se uskuteční v pátek 3. března 2017.

Jemně opožděná (rozuměj: přeložená) veselice v kostýmech (z) padesátých až sedmdesátých let minulého století („osmdesátky“ s ohledem na post-punkovou část programu tolerovány). Fantazii, kreativitě a stylům nebudou kladeny žádné meze či hranice.

DJ Janne nechá v průběhu večera zaznít nepřeberné množství hitů tzv. od Bacha po Vlacha, v tomto případě spíše Od Woodstocku po Šakalí léta.

Pro milovníky post-punku zahraje opavská mladá partička Sinus. Na své si tak přijdou třeba milovníci Joy Division a jim podobných temnářů, temnoplazů či temnolínů.

V roli protagonistů retro sešlosti se představí členové hlučínského The Beatles Collection Bandu. Co bude na repertoárovém listu kapely není podle jejího názvu těžké uhodnout…

Rouškou tajemství (v podobě překvapení) bude téměř do poslední chvíle zahalen večerní doprovodný program, jehož součástí se stane pestrá Rocková tombola.

Kapacita areálu Slezského Gruntu je omezena, proto si nezapomeňte zakoupit vstupenky v předstihu. Předprodej probíhá denně na baru Slezského Gruntu.

Dobové oblečení a dobrou náladu s sebou.

Vstupné pořídíte za 100 Kč.

Rock Retro Party začíná ve 20 hodin.

Další informace o akci naleznete ZDE a ZDE.

Komentáře uzavřeny...