Hibakusha zve na hudební „generálku“ svých 20. narozenin

Napsáno: 14. listopadu, 2015

Ahojte,

rok se s rokem sešel, což znamená, že je tady další koncertní večírek v režii „Hibačky“. Za rok je nám dvacet, takže letos  ještě zkouška na nečisto – a samozřejmě s podporou našich spřátelených kapel. Máte se na co těšit!

Pátek 20. listopadu 2015 / Klub Futra Orlová
Start ve 20 hodin / Vstupné: 80 až 100 Kč

MASSOLA  (Ostrava)

Jazz grind duo (bicí + alt saxofon) z ocelového města poprvé v Orlové. Český unikát s nakopávající směsí jazzových blbinek a grindových sypaček. Doporučuje devět z deseti Chocholoušků. Nová nahrávka s názvem ‚Torture Jazz‘ je za dveřmi!

FEAR OF METANOL (Podolí)

Poměrně nová sebranka, ovšem s ostřílenými pionýry death grindového podzemí. Temným zítřkům vstříc je motto této party, která klepe poctivý a nefalšovaný UG death grind. Tyto pardály jste mohli postřehnout v bandech jako Dirty Talking, Lesní Plesnivec, Melancholy Pessimism a mnoha dalších.

PRIMARY RESISTANCE (Ostrava)

Nekompromisní metal / hard core toho nejhrubšího zrna – jedině z metanové Ostravy. Zaběhlá parta nadšenců, která drží prapor tohoto stylu hodně vysoko. známé ksichty, které prošly řadou kapel ; například FEAF99, Disfigured Corpse, Boycott, Awrizis či Deaf1Cult0. Primary Resistence je směska všech těchto kapel dotažená na maximum. Připravte se na pořádnou jízdu. Jak samotní členové kapely hlásají: “ … nová krev, nový vítr do plachet…“.

HIBAKUSHA (Orlová)

Ano je to tak, za rok je nám dvacet a tahle akce bude generální zkouškou na příští rok. Dobře známý crust core, promíchaný s prvky grindu a metalu tak jak to mají všichni mazlíčci rádi. Můžete se těšit na skladby z posledních dvou desek a možná i na nějaké to překvapení.

Mějte se fajn!

Marek

Futra 2015_11_20

Komentáře uzavřeny...