Radim „Mroš“ Vaněk odešel k nebeskému mixpultu

Napsáno: 19. března, 2021

Zpráva, kterou Vám momentálně sděluji, se mi nepíše lehce… Před chvíli jsem se dozvěděl, že nás opustil opustil ostravský muzikant, producent, zvukař a skvělý člověk Radim „Mroš“ Vaněk! Velká ztráta pro rodinu, přátele, spoluhráče, pro muzikanty, jakož i ostravskou hudební scénu!

Omlouvám se, ale v tuto chvíli nejsem schopen napsat něco kloudnějšího, snad později, až vše alespoň trošku vstřebám. I když vím, že smrt, patří k zakončení života, tak jsem opravdu nesmírně otřesen.

Myslím, že budeš chybět velkému množství lidí! Zůstalo za Tebou spousta hmatatelné a především slyšitelné práce, o čemž by mohla vyprávět nejedna domácí či zahraniční kapela, jakož i nejeden posluchač, respektive návštěvník Tvých koncertů.

Radime, když jsme se potkali před pár týdny kousek od mého bydliště v Ostravě, tak jsme si předběžně slibili nějaké koncerty… Tak Ti je udělám „tam nahoře“! Zažili jsme spolu nejednu akci (pogo v naší stanové scéně na Krákoru je památeční a nezapomenutelné), od počátku vysílání stanice Radiocyp.cz jsi s námi „nenápadně“ spolupracoval… Děkuji za všechno! Odpočívej v klidu a pokoji, človíčku a kamaráde! (Obrečel jsem Tě, vole jeden!)

Upřímnou a hlubokou soustrast příbuzným a pozůstalým!!!

P. S. V tomto případě absolutně pokulhává rčení, že každý je nahraditelný!!! Obrovská ztráta a velká škoda!!!

Komentáře uzavřeny...