Česnek Fest v Rýmařově aneb Svátek doopravdy zamilovaných

Napsáno: 25. ledna, 2017

Kavárna DJ Stanley Club 13 (Divadelní 13) a kino v Rýmařově (Okružní 10) se stanou v pátek 10. února 2017 dějištěm dalšího ročníku již tradičního Česnek Festu jakožto jakéhosi antipodu k svátku sv. Valentýna.

V 18 hodin začíná v místním kině  promítání předfilmu Lesapán, poté následuje projekce amatérského hororu Kyselý dech. Vstupné na filmové představení bude za 50 Kč.

Ve 22 hodin se v kavárně DJ Stanley Club 13 odehraje hudební část večera, na které vystoupí punkfolker Ladibor Danda (Rýmařov), rockabilly a psychobilly hrající Rockin‘ Jackals (Krnov) powerrolisté Ružový Vankúš (Ostrava). Na čepu Holba Šerák z pivovaru Hanušovice. Vstupné na koncert bude od symbolických a dvojsmyslných 69 korun až po jakýkoliv vyšší dobrovolný příspěvek.

Účinkující:

Ladibor Danda
Rýmařovský patriot a bard, sudetský punkfolker.

Rockin‘ Jackals
Rockabilly & Psychobilly band z Krnova

Ružový Vankúš  
Powerbilly a Psychobilly pro chudé! Zkrátka: Power / Rock ‚n‘ Roll! Propagátoři zombifikace, vampyrismu a hemofilie. Ideologičtí pionýři. Mc Viki Patizon, Karolína „Vampýra“ Krutá a.k.a. NekroKája, Peter Maďar666 a další v akci. Zážitek pro náročné! Tanec dovolen! Dokonalý ostravský punkúš!

Pozor! Česnekový hodokvas! Vstup na vlastní nebezpečí.

Domácí česnekové pochutiny vítány aneb Kdo si nepřinese, nehoduje.:-)

Komentáře uzavřeny...