Black and Blue uvádí klip „Kočky z ulice“

Napsáno: 05. března, 2014

S novými klipy se v poslední době roztrhl pomyslný pytel. V exkluzivní předpremiéře Vám nabízíme ke shlédnutí oficiální video „Kočky z ulice“         od  punk-rockových úderníků Black and Blue z Frýdku-Místku.

Tisková zpráva Black and Blue

„Kočky z ulice“ je název nového videoklipu fýdecko-místecké punkové špičky Black and Blue, který bude mít premieru v pátek 7. března 2014 na YT kanále kapely. Zajímavostí na tomto klipu je, že vznikal jak v České republice, tak i v kanadském Edmontonu, kde momentálně žije a působí frontman kapely Tommy Trump. Mnohé, z výše uvedeného, napověděl již trailer ke „Kočkám“, který vyšel 1. března 2014, tedy přesně sedm dní před premiérou. Ve zmi-   ňované upoutávce můžete vedle Tommyho Trumpa vidět (a slyšet) i jednu z místních „koček“, jmenovitě LeeLu.

Black and Blue, sice momentálně nekoncertují, přesto nezahálí a mají napilno. „Kočky z ulice“ jsou letos  již druhým videoklipovým počinem kapely. Tím prvním byla anglicky zpívaná hitovka Ghost of the Opera, jež se s nečekanou sledovaností vysílala i na zahraničních serverech jako HCWW (hardcore world wide) nebo BlankTV. V současné době připravují BAB několik dalších projektů, které spatří světlo světa, až uzraje jejich pravý čas.

Písnička samotná vyšla jako jeden ze singlů Black and Blue v roce 2013. Nahráno a zmástrováno Kájou Maříkem v H4V Sound, pod producentským dohledem Rudeeho Adamíka, lídra ostravské skupiny Degradace a redaktora předního českého rockového magazínu Rock&Pop.

Výrobu a režii videoklipu má na svědomí Kurt z Dioxine Records.

Komentáře uzavřeny...