Výzva z Havířova: Buď součástí filmu od Postcards From Arkham

Napsáno: 11. března, 2021

Výzva havířovské progressive-postrockové kapely: Buď součástí filmu od Postcards From Arkham

Eigengrau je originální audiovizuální umělecké dílo inspirované tvorbou H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky vytvořené kapelou Postcards From Arkham. Buď součástí dobrodružství plného temné fantazie i Ty!

O co přesně jde?

Eigengrau je název připravovaného filmu a hudebního alba (soundtracku). Eigengrau je zároveň i barva, kterou vidíme v absolutní tmě. Světlo uvnitř toho, co se nám jeví jako temnota.

Nevytváříme jen další Postcards From Arkham desku, ale rozsáhlý projekt, který obsahuje osm videoklipů, žánrově se pohybujících na hranici fantasy a hororu, včetně originálního soundtracku. Ten kombinuje post rock, filmovou hudbu, ambient a metal. To vše spojuje originální příběh.

Příběh je inspirován dílem H. P. Lovecrafta, D. Lynche a F. Kafky. Abychom neprozradili příliš a nezkazili zážitek, budeme v průběhu kampaně prozrazovat jen útržky. Navíc se na příběhu můžeš podílet i Ty tím, že nám pomůžeš vytvořit filmová monstra nebo si střihneš vlastní roli! O důvod více nás sledovat a podpořit!

Zdá se Ti to jako příliš velké sousto? Žádná kapela se zatím o tak velký projekt nepokusila! Pro nás je to přirozený krok v našem vývoji a bod, kam směřovaly naše předchozí projekty.

Buď součástí soukromé kreativní skupiny, která nám pomáhá s produkcí tohoto projektu. Můžeš jako první slyšet skladby, stát se komparzem ve filmu, nechat si napsat roli na míru v našem filmu nebo dokonce vytvořit příšeru z tvých nočních můr! Nahlédni do odměn!

Kdo jsme a proč nás podpořit?

S Postcards From Arkham jsme za téměř 10 let existence kapely vydali 5 alb, 8 videoklipů, natočili 1 krátký film a odehráli více než 100 koncertů po Evropě. To vše s jediným cílem – být více než jen kapela a vytvořit něco víc než jen další hudební album. K Eigengrau jsme celou dobu mířili a sbírali zkušenosti. Teď je čas tyto zkušenosti využít.

Připravujeme náročný projekt, a proto startujeme crowdfundingovou kampaň, která má za cíl podpořit jej nejen finančně, ale také Tvou osobní invencí. Chtěli bychom náš svět rozšířit a posunout dál.

Tvořit tento příběh nejen pro vás, ale S VÁMI!

Sleduj naše sociální sítě a buď součástí produkce filmu Eigengrau. Pro pravidelné live streamy, novinky, odpovědi na dotazy navštivte náš Facebook profil!

/Zdroj: Postcards From Arkham/

Odkaz na projekt ZDE

Komentáře uzavřeny...