Výjezdní pořad Radiocyp.cz na cestě zamíří do Uničova

Napsáno: 24. září, 2014

Internetová stanice Radiocyp.cz uvádí pořad Radiocyp.cz v na cestě s pod-   titulem Protimluvná prolínání s nejasným posunem. Tentokráte zavítáme do Uničova.

Účinkující:

Mluvené slovo (autorské čtení) a hudba

Ladibor Danda (osa Rýmařov – Praha) – sudetský folk-punk z Rýmařova. Snesitelná těžkost bytí.

Jiří Neduha (Ostrava) – Takřka renesanční old schooler. Básník. spisovatel, divadelník, textař, ka-  pelník, skladatel a interpret. V Ostravě domestikovaný světoběžník.

Jakub Tichý (Frýdek – Místek) – Básník, publicista a organizátor kulturních akcí. Punk-folkový au-   tor a interpret. Svéráz frýdecko-místeckého odchovu.

Kapely

Klec (Ostrava) – Chaos & Deprese! Klec je mrtvý psychedelický orchestr hrající zvláště mrtvolně         o mrtvých, a to především – a v neposlední řadě pro mrtvé.

Ružový Vankúš (Ostrava) – Pop-folk-country-psych-core. Powerbilly pro chudé! Propagátoři zombifikace, vampyrismu a hemofilie. Ideologičtí pionýři. Mc Viki Patizon, Karolína Krutá a.k.a. NekroKája, Peter Maďar666 a XYv akci. Zážitek pro náročné! Tanec dovolen! Dokonalý ostravský pankúš!

Radiocyp cz na cestě je výjezdní verze relace Radiocyp.cz v hospodě, jež je přímým pokračo-   vatelem nepravidelně-cyklického pořadu Protimluv v hospodě s podtitulem Protimluvná prolínání         s nejasným posunem.

Cílem, respektive podstatou akce je dostat poezii i tam, kde se příliš často neobjevuje, ale kam její podstatná část určitě a zcela nepochybně patří, a to do hospody. Mottem mírně odlehčených setká-   ní je parafráze sloganu Jiřího Brdečky (viz Limonádový Joe aneb Koňská opera): „Poezie podávaná     ve velkých dávkách, škodí v jakémkoliv množství!“

Kdy:  Pátek 10. října 2014
Kde:  Restaurace Na Střelnici a.k.a. Hospoda Čtyřka alias „4“ vulgo 4ka. Adresa: Uničov (Městský park), Sadová 519

Začátek vskutku poetického a osvětového večera je ve 20 hodin.

Vstupné: 100 Kč                                                                            Změna programu vyhrazena

Komentáře uzavřeny...