Výjezdní pořad Radiocyp.cz na cestě směřuje do Frýdku-Místku

Napsáno: 22. října, 2014

radiocyp_frydek a_2014Internetová stanice Radiocyp.cz uvádí pořad Radiocyp.cz v na cestě s pod- titulem Protimluvná prolínání s nejasným posunem. Dalším výjezdním mí- stem se tentokráte stane nedaleký Frýdek-Místek.

Účinkující:

Mluvené slovo (autorské čtení) a hudba

Ladibor Danda (osa Rýmařov – Praha) – Sudetský folk-punk z Rýmařova. Snesitelná těžkost bytí.

Jiří Neduha (Ostrava) – Takřka renesanční old schooler. Básník. spisovatel, divadelník, textař, ka- pelník, skladatel a interpret. V Ostravě domestikovaný světoběžník.

Jakub Tichý (Frýdek – Místek) – Básník, publicista a organizátor kulturních akcí. Punk-folkový autor a interpret. Svéráz frýdecko-místeckého odchovu.

Kapely

Klec (Ostrava) – Chaos & Deprese! Klec je mrtvý psychedelický orchestr hrající zvláště mrtvolně        o mrtvých – to především – a v neposlední řadě pro mrtvé.

Kujóni (Frýdek-Místek / Ostrava) – Kluci v akci aneb Jakub a Ondřej v hodně netradičním folk-country projektu. Toto zaručeně na Portě neuvidíte a neuslyšíte!

Rezavé trubky – Zájmová (pseudo)umělecká činnost Hobit pubu při ostravském Pivovarském domě. Mistři a mistryně krátkých a ještě kratších písní. Grind-mosh-punk-core parody. Music skit!

The Neunikneš – HC / Punk as Hobby. Tradice se zárukou!

Radiocyp.cz na cestě je výjezdní verzí relace Radiocyp.cz v hospodě, jež je přímým pokračo-vatelem nepravidelně-cyklického pořadu Protimluv v hospodě s podtitulem Protimluvná prolínán s nejasným posunem.

Cílem, respektive podstatou akce je dostat poezii i tam, kde se příliš často neobjevuje, ale kam její podstatná část určitě a zcela nepochybně patří, a to do hospod a příbuzných společenských zařízení. Mottem mírně odlehčených setkání je parafráze sloganu Jiřího Brdečky (viz Limonádový Joe aneb Koňská opera): „Poezie podávaná ve velkých dávkách, škodí v jakémkoliv množství!“

Kdy: Pátek 7. listopadu 2014 ve 20 hodin.

Kde: Areál Sokolík ve Frýdku-Místku (Hlavní třída 109)

Událost na FB

Vstupné: 100 Kč                                                                                 Změna programu vyhrazena

radiocyp_frydek_2014

Komentáře uzavřeny...