Vrah zve

Napsáno: 10. září, 2012

The World/ Inferno Friendship Society vystoupí ve středu 19. září 2012  v  rožnovském (sub)kulturním prostoru Vrah.  Začátek koncertu je ve 20 hodin.
Šílený punkový ansábl z Brooklynu je zpátky v plné síle! Parta hudebníků a hudebnic sdružená okolo bývalého zpěváka kultovní punkové kapely Stick and Stones Jacka Terriclotha likviduje už několik let kluby po celém světě svým mixem punkové výbušnosti a kabaretní teatrálnosti, jež ve spojení s obrovským hudebním talentem vytváří naprosto originální fůzi. Koncerty The World/ Inferno jsou proslulé svou energií, kterou do publika pumpují bez jakýchkoliv zábran a s šarmem sobě vlastním. Když hráli v Praze donutili téměř celý sál utvořit páry a několik minut tančit klasický valčík! Všemu pak vévodí Terriclothův projev kabaretního uvaděče, který jeho charisma posouvá na úroveň divadeního vystoupení. Hudba samotná pak v sobě spojuje energii punkových kapel z přelomu 70. a 80. let, showmanství kabaretních uskupení, jazzovou hravost a soulovou naléhavost. To vše hrané na hranici možností a bez toho, aby to byla fraška. Na to jsou The World/Inferno příliš chytří, nevypočitatelní a političtí, však je také předchází pověst neukočírovatelné kapely, která je někdy totálně mimo kontrolu a neustále provokuje. /Popisek ukraden z www.czechcore.cz/
Jsme poctěni, že na Vrahu zahraje kapela takového formátu. Do koncertní nálady vás zcela jistě dostane Daša Fon Flaša, který se nedávno vrátil z Asijského tripu (o tom, jak si zahrál koncert v Nepálu si můžete přečíst na jeho blogu).

Komentáře uzavřeny...