United Federation Tour 2013 má namířeno do Ostravy!!!

Napsáno: 15. listopadu, 2013

Pódii otřelé hudební klany Zoči Voči a zakázanÝovoce zaútočí na české   i slovenské kluby v rámci United Federation tour 2013. Ostravská zastávka se uskuteční v klubu Barrák v pátek 22. listopadu 2013. V roli  zdatných předskokanů vystoupí rozjetá partička Prague Conspiracy        a mladíci Exots.

Kapela  Zoči Voči patří mezi smetánku slovenské hudební scény. Za svou poměrně krátkou existenci kapela stihla se svou pestrou směsí punku, hardcore a popu oslovit celou řadu posluchačů napříč hudebními scénami. To dokládají hned dvě velmi úspěšná slovenská turné, vystoupení na největších hudebních festivalech doma i v České republice nebo milionové sledovanosti klipů kapely na YouTube. V rámci United Federation Tour seznámí české i slovenské publikum se svou novou deskou, na níž pracují se známým producentem Jimmem Cimbalou. No comment!

Parta zakázanÝovoce je jednou z předních punk-rockových kapel, která oslovuje každým rokem více a více fanoušků. V rámci této šňůry odehrají svůj pětistý koncert. ZakázanÝovoce strhuje pozornost hlavně svými videoklipy jako Pornostár, Vem si mě, Nech mě odejít, nebo posledním provokativním klipem Groupie, v němž nechybí sex, drogy a rock’n’roll. Samozřejmě i live vystoupení znamená divokou jízdu.

Českou část zmiňovaného turné podpoří progresivní kapela Prague Conspiracy a mladá krev Exots.

Rocková formace Prague Conspiracy se řadí mezi stálice domácí hudební scény. Bandička,        která v dubnu tohoto roku pokřtila svůj dlouho očekávaný debut „Renegades“, dala již dávno zapomenout na svého předchůdce Prague Ska Conspiracy a se svým originálním pojetím              rock and rollu oslovuje stále více příznivců.

Exots je melodické seskupení z Jablonce nad Nisou. Kapela má za sebou několik set koncertů       se známými českými kapelami, jež se aktivně snaží proniknout do srdcí svých fanynek a fanoušků. Zahrají ochutnávku z připravovaného alba.

Vstupenky je možné zakoupit v klubu Barrák a v hudebninách Hudební svět pod klubem, případně prostřednictvím e-shopu na webu ZDE v ceně 140,- Kč. Na místě pak bude vstupenka stát 180,- Kč.

(Zdroj: Barrák Music Club)

Komentáře uzavřeny...