UK Subs a TV Smith opět v Ostravě aneb Dobří holubi se vracejí

Napsáno: 11. února, 2013

Dvě veličiny britského punku opět projedou naší českou zemí. Krom své pravidelné zastávky v Praze, se na ně může těšit také Brno, a po loňském úspěšném vystoupení se objeví znovu i v ostravském klubu Barrák,               a to v pondělí 11. února 2013.
UK Subs, jejichž dlouhá historie sahá až do roku 1978, stále vede věčně mladý punkový veterán Charlie Harper. Ten příští rok oslaví neuvěřitelných sedmdesátých let. Současná energická sestava, ve které najdeme také Alvina Gibbse, který se v osmdesátých letech, krom svého domovského souboru, objevil také po boku Iggyho Popa či v kapele Cheap & Nasty spolu s Nasty Suicidem (ex-Hanoi Rocks). Pánové také chystají v brzké době vydat novinku  s názvem XXIV.
TV Smith, pamětník první punkové vlny, tehdy jako frontman The Adverts, se představí sám s kytarou – a v akustickém podání předvede svou strhující show, kde zazní největší hity včetně Bored Teenagers či Only one flavour. Každý, kdo už měl to štěstí tohoto chlapíka vidět na živo ví, že jeho vystoupení mají pozitivní náboj a energie z nich jen srší.
Ostravský koncert otevřou olomoučtí Zatrest, kteří už patří mezi stálice české punkrockové scény.
Vstupenky jsou k dispozici za 300,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem,              za 320,- Kč prostřednictvím sítě E-ticket, za 340,- Kč v síti Ticketpro. Na místě pak budou k dostání za 350 Kč.
Začátek koncertu je ve 20 hodin.
Zdroj: Petr Adamík

Komentáře uzavřeny...