Tip na prázdninový výlet: Drubez (Bogy) v Pivovarské hospodě Kyčera

Napsáno: 02. července, 2015

V rámci navázání kulturní spolupráce mezi naší internetovou stanicí a Pivovarskou hospodou Kyčera v Solanci pod Soláněm (Hutisko-Solanec) se uskuteční v pátek 10. července 2015 – ve výše uvedeném hospodském zařízení – první společná akce. Ve výjezdním pořadu Radiocyp.cz v hospodě aneb Na cestě s podtitulem Nezdá se to, ale i přemýšlení může být zábavné vystoupí Drubez. Tentokráte jako One Man of Drubez Show a. k. a. Bogy from Nedašov.

O projektu Drubez

Drubez (někdy také uváděná jako Karpatská drůbež, respektive Karpatska drubez) navazuje na legendární kapelu Ostravska drubež, která patřila mezi kmenové soubory neméně známého ostravského klubu Cihelna. Hudebně-satirický projekt má za sebou celou řadu úspěšných vystoupení; naposledy skvěle bavil návštěvníky letošního ročníku kultovního festivalu Krákor.

Drubez vlastními slovy:

Koncert současné lidské hudby vycházející z popěvků zaměstnanců drůbežárenského koncernu. Akordeon a lidský hlas Vás zavedou do tajemných zákoutí fantazie a trpkého humoru. Jste srdečně zváni k poslechu i tanci. Vaši zaměstnanci. (Bogy tentokrát zahraje sám; bez bubeníka, který odjel na brigádu do zahraničí, Proto by možná bylo vhodnější upravit slogan: Jste srdečně zváni k poslechu a na tanec. Váš zaměstnanec. – Pozn. red.)

Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Vstupné dobrovolné.

drubez_solanec_

Místo konání akce:

Pivovarská hospoda Kyčera (naleznete na stejnojmenném FB ZDE), Hutisko-Solanec; Solanec pod Soláněm 609 (dopravní dostupnost: autobusem či autem). Mapa ZDE.

Těšíme se na Vás!

Drubez (Bogy) – Foto: archiv Drubeze.

Drubez (Bogy)

Připravujeme:

V pátek 7. srpna 2015 vystoupí v Pivovarské hospodě Kyčera Jakub Tichý (Frýdek-Místek) a Kujóni (Frýdek Místek; Ostrava). O den později, v sobotu 8. srpna 2015 se výše jmenovaní protagonisté přesunou de facto „přes kopec“, konkrétně do restaurace Balita v Trojanovicích (Frenštát pod Radhoštěm). Začátky obou koncertních večerů jsou ve 20 hodin.

Komentáře uzavřeny...