Stigma z kultovních Agnostic Front zavítá se svým „našlapaným“ projektem do Ostravy!

Napsáno: 17. dubna, 2013

Fanoušky  HC/ punku z Ostravy a širokého okolí čeká 13. května 2013 dávka  kvalitní  hudby a stylový večírek.  Do ostravského klubu Barrák  zavítá člen a spoluzakladatel legendárních Agnostic Front, kytarista Vinnie Stigma se svou druhou kapelou. V Ostravě   představí Vinnie nový albový počin!
Vinnie Stigma  –  je ve svých 56 letech synonynem  nejenom  pro NYHC,      ale HC/punku obecně. Jeden z duchovních otců  HC scény,  je již od 80. let minulého století  jedním z pilířů této komunity. Od té doby působil v Agnostic Front,  nísledně v Madball a opětovně  domovské kapele Agnostic Front.
Vinnie Stigma hrál na kytaru na nespečetném množství – dnes již  klasických – nahrávek.
S  albem  New York Blood, přesněji s  jeho první sólovou nahrávkou, Vinnie vystoupil  do popředí. New York Blood je přeplněna HC/punkovými chorály, které lidi nutí zpívat společně –  a patřičně nahlas,     a to hned od zaznění prvních taktů.
Co začalo jako rozhovor mezi Vinnie Stigmou a Jamey Jasta (Hatebreed) na turné v roce 2003, bylo nísledně přetvořeno a zpečetěno v moderní HC/punk  kapele, v jejíchž řadách hraje také Mike Gallo, další člen Agnostic Front.
Viinie Stigma  zachránil loni v Austrálií, kde byl na turné ze zmiňovanými Agnostic Front, život malému chlapci. Tehdy pohotově zabránil ve srážce jedoucího auta s dítětem.
Předskokany pro tento večer budou jeseničtí Sray True! a Backfist z Liberce!
Začátek akce je plánován na 20. hodinu !
Vstupenky je možné zakoupit již nyní za 250,- Kč v klubu Barrák a v hudebninách Hudební svět, které se nacházejí pod klubem, případně také  za  cenu 250,- Kč + poplatky v síti Ticketpro.
Další informace o klubu Barrák naleznete v „Odkazech“ na těchto stránkách (viz aktivní link    v uvedené rubrice).

Komentáře uzavřeny...