Stigma z kultovních Agnostic Front zavítá se svým „našlapaným“ projektem do Ostravy!

Napsáno: 12. května, 2013

Fanoušky HC/ punku z Ostravy a širokého okolí čeká 13. května 2013 dávka kvalitní hudby a stylový večírek. Do ostravského klubu Barrák zavítá člen a spoluzakladatel legendárních Agnostic Front, kytarista Vinnie Stigma se svou druhou kapelou. V Ostravě představí Vinnie nový albový počin!
Vinnie Stigma – je ve svých 56 letech synonynem nejenom pro NYHC,      ale HC/punku obecně. Jeden z duchovních otců HC scény, je již od 80. let minulého století jedním       z pilířů této komunity. Od té doby působil v Agnostic Front, nísledně v Madball a opětovně domovské kapele Agnostic Front.
Vinnie Stigma hrál na kytaru na nespečetném množství – dnes již klasických – nahrávek.
S albem New York Blood, přesněji s jeho první sólovou nahrávkou, Vinnie vystoupil do popředí. New York Blood je přeplněna HC/punkovými chorály, které lidi nutí zpívat společně – a patřičně nahlas,       a to hned po zaznění prvních taktů.
Co začalo jako rozhovor mezi Vinnie Stigmou a Jamey Jasta (Hatebreed) na turné v roce 2003, bylo nísledně přetvořeno a zpečetěno v moderní HC/punk kapele, v jejíchž řadách hraje také Mike Gallo, další člen Agnostic Front.
Viinie Stigma zachránil loni v Austrálií, kde byl na turné ze zmiňovanými Agnostic Front, život malému chlapci. Tehdy pohotově zabránil ve srážce jedoucího auta s dítětem.
Předskokany pro tento večer budou jeseničtí Sray True! a Backfist z Liberce!
Začátek akce je plánován na 20. hodinu !
Vstupenky je možné zakoupit již nyní za 250,- Kč v klubu Barrák a v hudebninách Hudební svět, které se nacházejí pod klubem, případně také za cenu 250,- Kč + poplatky v síti Ticketpro.
Další informace o klubu Barrák naleznete v „Odkazech“ na těchto stránkách (viz aktivní link    v uvedené rubrice).

Komentáře uzavřeny...