Spodní proudy: Kamil Krůta vulgo Koonda Hoola v Brně

Napsáno: 07. září, 2015

Ve středu 21. října 2015 vystoupí v sále divadelního studia Paradox v Brně psychedelic country noir western projekt Koonda Holaa. Kořeny projektu najdete v kapelách jako jsou či byly F.P.B., Pseudo Pseudo (vlastní projekt), respektive Už jsme doma. Divadelní studio Paradox na Křížové ulici není žádná pseudointelektuálská snobárna, ale výborná kuřácká putyka s dobrými pivy a precizním sálem – nebojte se toho!!!

Na místě bude distro Dřevěné cikády v plné polní. A to i s oběma albovými tituly Koonda Holaa k dispozici.

Psychedelické country Koonda Holaa, one man show Kamila Krůty (alias Kamilsky nebo také Jameel Abdul Kebab), který hrál například v F. P. B., Už jsme doma, případně ve vlastním projektu Pseudo Pseudo. Týpek migrující mezi USA a Evropou. Svou tvorbu sám označuje jako psychadelické country/noir western. Jeho zahraniční hudební minulost je nemalou měrou úzce spjata s mnoha dalšími významými soubory a osobnostmi (např. The Stooges, The Residents, Lydia Lunch), ale jeho současný projekt je one-man band.

Zvuk je svébytný, a to stejně jako samotný Krůta; na první poslech rozpoznatelný, plný hypnotických, repetativních figur, vrstvených přes looper, které se v pomalých a temných vlnách valí z podia. Do toho se line a proplétá magický hlas: od křiku po šepot, jenž  apokalyptickou atmosféru ještě umocňuje. Krůtův rasputinský vzhled  celkový dojem ještě nesčetněkrát násobí… Kromě starších věcí, zazní především písně z aktuálního alba
Apnea.

Vstupné bude k mání za 60Kč
Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Adresa: Křížová 20, Brno (nedaleko Mendlova náměstí, spojení tramvají č. 2 z hlavního nádraží na zastávku Poříčí).

Více informací ZDE.koonda_holaa

Komentáře uzavřeny...