Sejdeme se na Landeku aneb Zpátky na stromy

Napsáno: 27. května, 2015

SNLV sobotu 6. června 2015 se na slovutném a legendami opředeném petřkovickém vrchu Landek uskuteční – pod taktovkou internetové stanice Radiocyp.cz a dua Kujóni – přátelské setkání, nazvané Sejdeme se na Landeku aneb Zpátky na stromy.

Hudební soirée se koná u příležitosti neformálního ostravského uvedení mini CD alba Nula pět, které nahrálo a vydalo duo Kujóni, a mírně opožděné připomínky 5. výročí existence internetové stanice Radiocyp.cz.

K poslechu a případně i k tanci zahrají:

Lukáš Bach (Ostrava)
Folk-(b)lues & Others. „A bacha na Bacha,“ zpívá kapela Kuličky v jednom ze svých nezapomenutelných songů. Ne, to není LaiBach! Nová tvář na scéně.

Jakub Tichý (Frýdek-Místek)
Folk-punkový písničkář. No comment.

Lesní směs (Ostrava)
Kulturně-sociální antropologie. Hudba (nejen) k přemýšlení. Nedávno vyšla povedená kolekce písní s příznačným názvem Osudy.

Kujóni (Frýdek-Místek; Ostrava)
Quasi Country & Easy Folk Music. Nefalšovaní a ryzí kamarádi táborových ohňů. Na Portě nic takového zaručeně neuvidíte    a neuslyšíte!

Sraz je v sobotu 6. června 2015 v 18 hodin.

Za nepříznivého počasí se akce přesune o pár desítek metrů dál (a směrem dolů), a to do areálu hornického muzea (Landek Park), kde se nachází zkušebna (její součástí je venkovní krytá rampa, kterou lze využít – vše je domluveno) spřízněných kapel Ztráta paměti (Martin Návrat a spol.) a Jentakřvaaat (Chose & Co.).

Mapa ZDE (trasa od zastávky Koblov; autobus č. 52 a trolejbus č. 105).

Občerstvení a dobrou náladu si vezměte s sebou. Budete-li si chtít po akci „zajamovat“, přibalte si i hudební nástroje.

Vstupné: (dobro)volné                                                                                                      Změna programu vyhrazena

Informace: +420 739 920 545

landek2015

Komentáře uzavřeny...