Sdílená zkušebna a kino Cineport zahájí provoz v Provoze Hlubina

Napsáno: 27. září, 2016

Zveme všechny, kteří mají rádi film,  na Hlubinu, kde 1. října 2016 zahájíme program nového kina Cineport. Pro ty, co mají rádi i hudbu, zahajujeme provoz hudební Sdílené zkušebny! A to není všechno! Otevíráme i Temnou komoru. Máme pro Vás připraven fotografický workshop, kde si budete moci vyzkoušet vyvolání filmu i fotografie. To je prostě nátřesk!

Program sobotního otevírání:

15.00
Otevření Sdílené zkušebny. Přineste si nástroje a vyzkoušejte si rovnou vybavení, zahrajte si s dalšími muzikanty, domluvte si termíny zkoušek! Petr s Jardou se Vám budou věnovat – a povykládají o budoucím fungování zkušebny.

16:00
Fotografický workshop v Temné komoře, kde si budete moci vyzkoušet vyvolání filmu i fotografie!

17.00
Filmový kvíz v kinosále Laurel. Ve hře budou vstupenky nebo zlatá karta do našeho filmového klubu a jiné filmové drobnosti!

18.00
Začnou hrát kapely jak ze zkušeben Provozu Hlubina, tak kapely přespolní.

Účinkující:

Pokustone (blues)
Jakub Tichý (folk-punk)
Woe Betide The Boy (acoustic rock from Scotland)
Oblivion (death metal)
Karl & John (Chill/deep/tech music)
Vlasi (Progressive House)

Souběžně bude započat 2. fotografický workshop v Temné komoře, kde si budete moci vyzkoušet vyvolání filmu, respektive fotografie!

cineport-a-sdilena-zkusebna

19.00
V sále Hardy budeme promítat nejnovější film od Tima Burtona – Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Vstupenka do kina jen 120 Kč.

21:30
Párty a originální dabing battle! DJ s tematickým filmovým playlistem, speciální filmové drinky, prostě večírek, jak má být!

Tak ahoj všichni 1. října 2016 na Hlubině. Filmu, analogové fotce a hudbě zdar!

Příběh? Na konci srpna se sešla pracovní skupinka ve složení Veronika Kusá, Jan Dvořák, David Mírek, Veronika Olšovská a provozáci z Hlubiny. Ti se všichni utvrdili probudit zvukově a obrazově špičkově vybavené kino. Říjen máme startovací, ať se seznámíme se sály (ano, máme dva), rytmem kina a vůbec vším kolem. Vyšli jsme nyní s programem, který průběžně rozšiříme, a zbytek doděláváme za chodu. Přijďte se s námi podělit o radost nad zahájením pravidelného programu kina Cineport. Máte zpětnou vazbu? Řekněte nám ji kdykoliv! Máme rádi film a chceme si tuto emoci udržet.

Za organizátory Ondřej Turoň

sz-ph

Odkazy:

https://www.facebook.com/events/1277691702288962/
www.facebook.com/ sdilenazkusebnahlubina
http://provoz.net/program/kino/

Komentáře uzavřeny...