Rotující bostonské HC tornádo vezme ztečí ostravský klub Barrák

Napsáno: 28. června, 2014

Ostravský klub Barrák nezahálí ani v létě – a nachystal několik koncertů také na dobu letních prázdnin. Jedním z nich bude hned v pondělí 7. července 2014 koncert bostonské hardcore kapely Death Before Dishonor (DBF).

Kapela není na světové scéně žádným nováčkem. Od roku 2005 stihli DBF objet všechny kontinenty, a to nejen po boku kapel jako Agnostic Front či Terror. Jsou pravidelnými účastníky velkých festivalů. V České republice je měli fanoušci možnost vidět například na Mighty Sounds nebo na festivalu Pod parou. Jejich koncert před více než třemí lety v Opavě byl diváky a posluchači přijat velice pozitivně. Nyní se členové DBH znovu vracejí na drsný severovýchod České republiky, aby se svým nekompromisním HC smetli místní publikum i s klubem.

Death Before Dishonor v tento den nevystoupí sami. Na večerním programu jsou samozřejmě i další neméně kvalitní a drsné partičky. Jednou z nich jsou pardubičtí Streetmachine, kteří mají v Ostravě vybudovánu silnou fanouškovskou základnu. Jejich produkce dosahuje čím dál tím lepších kvalit.

Také divoká smečka Filthyminds z Brna dorazí – v hudebním slova smyslu – „rozbořit“ Ostravu.

Slibný a dramaturgicky našlapaný večer otevře nová svěží krev, jmenovitě Eat Me Fresh z Marián- ských Lázní.

Začátek koncertu je přesně v 19.30 hodin.

Vstupenky si můžete zakoupit už v tuto chvíli, a to od 190,- Kč v předprodeji v klubu nebo v prodejně Hudební svět pod klubem, případně prostřednictvím sítě Eventim.

Zdroj: Barrák Music Club

Komentáře uzavřeny...