Pro-Pain & Company vezmou ztečí ostravský klub Barrák

Napsáno: 21. února, 2013

V úterý 5. března 2013 se bude ostravský Barrák otřásat v základech. Svou show zde totiž  rozbalí v plné parádě Pro-Pain, americká kultovka a  legenda hardcore, která tak i do České republiky přiveze své poslední, skvěle znějící album Straight to the Dome (2012). Pro-Paín       se na scéně pohybuje přes 20 let (1991), odehrála celou řadu koncertů také v České republice, ale tato ostravská zastávka bude v rámci aktuálního turné jediná na našem úzení!!!
Pro-Pain, jak už bývá  jejich dobrým zvykem, nepřijedou sami, ale doprovodí je neméně kvalitní úderné partičky. První z nich budou Six Reason to Kill z Německa. Kapela je v zemi svého púvodu  velice oblíbená, své fanoušky       si však mj. stihla získat i u nás. Jejich hardcore s výraznými prvky metalu        a death core nenechá nikoho  v klidu ani na pochybách.
Další bandem na soupisce jsou Američané Undivided z New Yorku. Tato HC úderka odjela s hlavními hvězdami večera  i jejich předcházející turné. Na scéně je tato divoká cháska od roku 1996; z jejich hudby čiší přímé inspirační vlivy old-school HC. Hudební nabídku a rozpis pro tento večer uzavírají maďarští Don Gatto.
Akce začíná ve 20 hodin a vstupenky je možné pořídit za Kč 300,- v klubu, za barem U Peciválů a  také v hudebninách (Hudební svět) pod klubem; za Kč 300,- + poplatky v síti Ticketpro a prostřednictvím sítě E-ticket.     Na místě bude vstupné k mání za Kč 350,-.

Komentáře uzavřeny...