Pozvánka odjinud: Last Day Party

Napsáno: 21. prosince, 2012

Přátelé,
v den konce světa si Vás dovolujeme pozvat na poslední kalbu…. Pozýváme jenom určitý okruh lidí, které bychom tam rádi měli, proto Vám prozradíme tajemství, které nesmí z tohoto společenství uniknout!!! Protiatomové kryty?! Tajné vojenské základny?! Ponorky?! …Vůbec!! …tam všude jste bezbranní      a před jistým Armagedonem prostě neutečete. Je jediné místo na tomhle světě, kde se dá konec světa přečkat, a tím je ostravský Plán B Hard Core Cafééééé (oficiálně Plan B Hard Core Cafe), přátelé! Z tajných ověřených zdrojů jsme si jistí, že statika tohoto klubu je jediná na světě, která proti katastrofě obstojí:)
Máš rád Disfigured Corpse, BoycoTT, Deaf1Cult0 nebo Deaf99?  V tom případě budeš určitě příjemně překvapen, protože na poslední kalbě Ti zahrají členové těchto spolků ve své nové squadře, nazvané  Primary Resistence, Dojdi kouknout na jejich první živý set.
Další pecku, kterou zde můžete shlédnout, je  parádní show rostoucích pražských true hardcoristů  Konfront v čele s nasraným Erikem Cronosem, který Vám vymlátí všechna hovna z hlavy a nastolí tvrdý reál!
…o výkop této killseance se postará mladá, nadějná havířovská HC parta​ The Bone Collector
Začátek akce je naplánován na 20  hodin, tak doražte včas, ať se do kl(o)ubíku vlezete, příspěvěk        na kulturu činí ​69,- kaček 🙂

Komentáře uzavřeny...