„Poetické atentáty“ na ulici S. K. Neumanna

Napsáno: 29. ledna, 2014

Okrašlovací spolek Za krásnou Ostravu vás srdečně zve na první akci cyklu„Poetické atentáty“, která se koná ve čtvrtek 30. ledna 2014 na ulici       S. K. Neumanna v centrálním městském obvodu Moravská Ostrava.

Poetické atentáty neusilují – na rozdíl od atentátů politických – o životy či zdraví obyvatel, toliko o jejich pozornou účast a drobné chvíle věnované četbě něčeho v dnešní době tak nevýnosného a zdánlivě zbytečného, jako jsou texty básníků či texty o básnících.

Sraz účastníků je v 18 hodin na nároží ulic S. K. Neumanna a Mlýnské,         před budovou Ostravské univerzity. Po úvodním krátkém proslovu se odehraje poetický souboj „Starých dělníků“ a „Starých žen“. Přijďte fandit, eventuálně     se občerstvit stylovým pohoštěním!

Také se ctěnému publiku doporučuje vzíti si s sebou drobný finanční obnos pro zaplacení pokut udělených městskou policií v souvislosti s eventuálním narušením hladkého provozu v přilehlých komunikacích či ohrožením
veřejného klidu a pořádku.

Koná se za každého počasí, domácí bábovka a káva z termosky zajištěna.

Velmi děkujem všem obchodníkům na ulici S.K.Neumanna, kteří nám dovolili okrášlit jejich výlohy Neumannovými texty a básněmi.

Komentáře uzavřeny...