Petr B. Výškovický: Kalendárium 2014 – druhý díl

Napsáno: 10. srpna, 2014

Milí přátelé,

Petr B. Výškovický si vás dovoluje obtěžovat oznámením o vydání druhého dílu knihy KALENDÁRIUM 2014. Autor v něm zachycuje období mezi 1. dub-  nem a 30. červnem letošního roku, aniž by se jakkoli odchýlil od svého zá-    měru, jehož realizaci započal již v dílu prvním: urazit nebo aspoň nasrat co nejvíce lidí a poplivat vše, co je jim svaté. A tak i v této publikaci nalezne šo-   kovaný a znechucený čtenář zaujaté a sebestředné deníkové záznamy, mezi nimiž jsou roztroušeny skorobásničky, podpovídky, zkreslené vzpomínky, myl- né dojmy a paranoidní představy.

Do knížky její tvůrce zařadil (ve formě dvou delších povídek) také volné pokračování svého loni vyda-   ného veleúspěšného románu PUNKOVÝ PRAPOR, jehož celý náklad byl během šesti měsíců bez-   nadějně rozebrán a jenž byl v anketě Břitva nominován na Knihu roku 2013! Třetí díl Kalendária může-  te očekávat v říjnu, závěrečný čtvrtý pak v lednu příštího roku.

„Dvojka“316 stran a za 150 Kč + poštovné si ji můžete objednat buď prostřednictvím e-mailu na adrese akki.kuolema@seznam.cz, nebo na tel. čísle 608 625 465.

Zdroj: Petr B. Výškovický

 

Komentáře uzavřeny...