Pentagramček v Chacharkově doupěti (OVA) a v Sokolíku (FM)

Napsáno: 24. listopadu, 2014

mixgulas_postInternetová stanice Radiocyp.cz a Chacharkovo doupě uvádějí v pátek 5. pro- since 2014 hudebně-satirickou besídku pod názvem Mix(G)uláš. Protagonisty netradičního a vskutku neformálního mikulášského večírku bude Pentagramček, momentálně se sídlem ve východoslovenkých Košicích. Samčo, Šarkan, Regzo a spol. nenechají jedno oko suché. Satanské verše (nejen) pro děti.

 

Dále vystoupí básník, textař, autor a interpret Jakub Tichý. Frýdecko-místecký spiritus agens zahraje své hitovky jako kupř. Kytička, Jednoho dne jistě zazvoní, Nebudeš mít ani na provaz, Snad jsem se prostě dost nesnažil z alb „Tragédie“ (2010) a „Nic ze života“ (2012). Zaznějí i písně staršího data, ale také letošní novinka Umyl jsem vanu.

Dalším účinkujícím písníčkářem bude (pokud mu to zdravotní stav umožní) Ladibor Danda, navzdory mladému věku, rýmařovský a sudetský folk-punkový bard a faun.

V rámci absurdní mikulášské taškařice vystoupí duo Kujóni, jmenovitě Jakub Tichý a Ondřej Turoň (LÍHeň). Ryzí a nefalšovaní kamarádi táborových ohňů. Tohle na Portě zaručeně neuslyšíte a neuvidíte! Punk-country-tramping-folk!!!

Poslední kapelou večera bude ostravsko-frýdecko-místecká bandička s všenaznačujícím názvem LÍHeň. Moravskoslezský rock-folk s patrnými žánrovými přesahy.

Pokud bude panovat dobrá nálada a všeobecné veselí, proběhne po oficiálním programu jam session přítomných hudebníků…

Přijďte pobýt a zažít pěkný uvolněný večer.

Agresivitu a ostatní nesmysly nechejte doma!

Kdy: Pátek 5. prosince 2014 v 19.30 hodin.

Kde: Chacharkovo doupě (Chacharkova hospůdka) na Hulváckém kopci v ostravském obvodu Marián- ské Hory a Hulváky (ul. 28. října 258/296). Tramvajová zastávka Hulváky.

Vstupné bude stanoveno na místě Změna programu vyhrazena

Informace: +420/739 920 545; herbert@email.cz

mixguláš_poster_A3

O den později – tedy 6. prosince 2014 – vystoupí Ladibor Danda, LÍHeň, Pentagramček a Jakub Tichý
v prostorách Sokolíku ve Frýdku-Místku. (Více viz plakát níže)

pentagramu010Dek

Komentáře uzavřeny...