Palec hlásí: Klub Barrák uvítá Venom Inc. poprvé v Ostravě!

Napsáno: 12. října, 2016

VENOM Inc. – bývalí členové originální sestavy legendárních anglických Venom se spojili, aby ukázali, že nejenom Cronos, ale i ostatní stále umí hrát –  a dát tak  na frak bývalému frontmanovi. Dvě třetiny originálních Venom, jmenovitě Abaddon a Mantas, společně s  basákem jménem Demolition Man poprvé vystoupí v ocelovém městě, a to na pódiu hudebního klubu Barrák. Těšte se na staré osvědčené fláky z dílny původních Venom!!!

VITAL REMAINS – rouhačský death metal v té nejsurovější podobě. Jeden z pilířů tohoto žánru existující už od roku 1988, což z nich dělá právem legendami opředený pojem.  Kapela, postavená kolem Tonyho 
Lazara, má na svém kontě již šest dlouhotrvajících nahrávek a nespočet 
neřadových hudebních snímků. Přičemž jejich nejkultovnější albový počin Forever Underground musí znát snad každý fanoušek death metalu.

MORTUARY DRAPE z Itálie je další kapelou, která letos slaví 30 let na scéně. Death/thrash metal v tom nejlepším duch 80. let minulého století. Ultra metal!!!

NERVOCHAOS z Brazílie je na scéně již dvacet let. Na kontě má šest dlouhohrajících desek, několik úspěšných turné po Evropě, Jižní Americe a Spojených státech. Kapela zůstává věrna té nejtvrdší podobě thrash metalu.

DESECRATOR je nejmladší bandička na soupisce, ale muzikou si nezadá ani s těmi nejotrlejšími bardy. Australská čtveřice přiváží muziku z thrashmetalového ranku. Kluci nám přijedou určitě přehrát svoje debutové studiové album, které ale zatím (stále) čeká na své vydání.

Koncert se koná v úterý 18. října 2016 v ostravském klubu BARRÁK. Začátek je v 19 hodin.

Vstupné je za 400 Kč v předprodeji v klubu Barok a také v hudebninách (Hudební svět), nacházejících se o patro níže; za 400  Kč + poplatky prostřednictvím sítě Ticketstream; za 480,- Kč na místě v den konání koncertu.

Venom Inc.

Zdroj: Music Club Barrák

Komentáře uzavřeny...