Ostravští Endless hlásí: nové album, nový klip a křest alba. Soutěžte s námi o CD If The Universe Is The Answer…

Napsáno: 21. prosince, 2014

Endless 2014Agilní ostravská kapela Endless, čeřící nejenom zdejší hudební vody již přes dvě desetiletí, vydala vlastním nákladem 20. listopadu 2014 CD album pod názvem If The Universe Is The Answer… Na uvedeném albovém počinu kapela pracovala přes 5 let, což se v konečném důsledku vyplatilo. Výsledkem je vyvážená nahrávka, čítající deset písní, jež je plná nápaditého a inteligentního progressive metalu se stylovými přesahy. Signifikantní je důmyslné prolínání poloh i nálad, místy (mimo)sférická kytara, pestré vrstvy a frapantní rytmika.

 

Rovnocennou a nepostradatelnou součástí písňových celků jsou texty. Album, které Vás přiměje k (je- ho) opakovanému poslechu. Několik ukázkových songů můžete slyšet i na naší internetové stanici.

Soutěž!!! Hrajte o CD If The Universe Is The Answer…

Soutěžní otázka

Ve které písni z alba If The Universe Is The Answer… se v textu zpívá „…million orgasms… „?

Správné odpovědi zasílejte na emaílovou adresu herbert@email.cz.

Endless 2014

K albu If The Universe Is The Answer… vyšel ve třetím prosincovém týdnu klip se skladbou Black Star Paradox s ostravským hercem Michalem Sedláčkem v hlavní roli. Kromě samotných členů Endless na krátkém hudebním filmu dále spolupracovali David „Chuchvalec“ Najbrt (také autor obalu CD) a Romana Chalupová.

V rámci připomenutí 20. výročí existence souboru a zároveň k vydání nového – již výše zmíněného – alba vyrážejí Endless v lednu 2015 na We Are Back Tour po vlastech českých, moravských a slez- ských (Praha, Ostrava, Valašské Meziříčí a Brno). Další dva koncerty budou odehrány na Slovensku (Hlohovec, Nitra). Ostravský křest titulu If The Universe Is The Answer… se uskuteční 17. ledna 2015 v hudebním klubu Barrák. S oslavenci Endless zde vystoupí Symbiosis, Modern Day Babylon         a Corposant. Speciálním hostem večera bude Robert Šimek ze spřízněných Malignant Tumour.

Endless - We Are Back Tour

Odkazy na Endless:

http://www.endless.cz/

http://bandzone.cz/endless

http://www.facebook.com/endlesscz

https://www.youtube.com/user/endlesscz

http://endlesscz.bandcamp.com/

 

Komentáře uzavřeny...