Orlovská Hibakusha zve na oslavu 20. narozenin

Napsáno: 05. října, 2016

Ahoj přátelé,

tento rok je dvacátým rokem existence naši ‘grupy mocnego uderzenia’, a proto bychom Vás rádi pozvali na říjnový koncert a taktéž informovali o chystané nahrávce (viz níže).

Ano, je to tak! S „Hibačkou“ brázdíme vody českého punkového undergrounduod listopadu roku 1996 – a je tedy načase si společně s Vámi užít pořádné oslavy.

Budeme se na Vás těšit  – v kotli anebo na pódiu!

Sobota 15. října 2016 / od 19:00 / vstup 80 – 120 Kč / Klub FUTRA / Orlová – Masarykova tř. 1000

Kapely:

SHEEVA YOGA
Neúnavné power violence tornádo z ostravského Jeremenka. Ano, právě s kapelou Sheeva Yoga jsme kdysi společně začínali hrát a zkoušet v legendárním ostravském klubu Cihelna. Tato parta slaví 20 let příští rok!

ROSA PARKS
Orlovská vlajková loď hardcore punku. Ta nejlepší sestava na Slezsku a blízkém okolí. Takhle se milí přátelé hraje energický a prdel nakopávající punk s jasným sdělením!

KUTYA HARAP
Staří harcovníci z ostřílených kapel. Mašiny valící se z valašských kotár s nekompromisní palbou jedovatých crustových skladeb. Poprvé ve Futře, takže se máme na co těšit!

STREGESTI
Tahle kapela z Gliwic reprezentuje polskou stranu slezského hardcore punkového podzemí. Neúnavná úderka pro fajnšmekry. Kulometné bicí, hřmící kytary s basovkou a do toho dva štěkavé zpěvy. Hlavy si ukroutíte!

HIBAKUSHA
20 rezavých pyramid na džisce, kámo. Zádovka Warcollapse, triko Disrupt a na kšiltovce nášivka E.N.T.

Chystáme pro Vás průřez skladeb od roku 1998. Na prknech co neznamenají nic, se objeví i mistr Dino a taky Dan, kteří byli součástí Hibačky v letech minulých. A taky … možná přijde i Makovec!

FB událost naleznete ZDE. Nezištné šíření povoleno. Díky!

hibakusha20let

HIBAKUSHA – 20 let aneb Lež a nenávist stále vítězí nad pravdou a láskou.
Ano, přesně pod tímto názvem se skrývá náš nový počin, který vyjde na dvojkazetě a bude k dostání poprvé na výročním koncertě ve Futře. Co vše bude součástí dvojkazety?

Tak jako před deseti lety i letos jsme se rozhodli předělat skladby několika našich oblíbených kapel.

Na první pásce tedy najdete 12 cover verzí (koverů), které jsme nahráli ve vyškovském studiu Davos pod taktovkou mistra Otyna. Můžete se těšit na palby od LAWNMOWER DETH, DEAD KENNEDYS, HOMOMILITIA, BIKINI KILL, JOHN BALL, HEALTH HAZARD, FUDGE TUNNEL, INTENSE DEGREE, THE COWBOY KILLERS, NIRVANA, SERIOUS MUSIC a GELDSHIT.

Na druhou kazetu jsme pak vybrali dosud nevydané kusy, skladby z některých kompilací a raritní záznamy ze zkušebny.

Součástí narozeninového balení bude i časák se základními informacemi, texty a historií + plakát.

Pro ty, co mají rádi nejen muziku, ale i nějaký ten doplněk, bude v balení přichystaná nášivka, samolepka a placka.

Chystaný náklad bude 100 kusů!

Ať se daří!

Marek (HIBAKUSHA)

Komentáře uzavřeny...