Olgoj Chorchoj aneb Ostravský písečný netvor nezahálí

Napsáno: 18. února, 2021

Agilní ostravská kapela Olgoj Chorchoj dokončuje práci na aktuálním LP, které ponese název Enjoint Us (na snímcích dole líc a rub alba). Hudebníci, kteří se podíleli na natáčení uvedeného titulu (následuje stálá sestava Olgoje Chorchoje): Horror – kytara, banjo, zpěv / Jirka 4 – basová kytara, zpěv / Mroš – kytara, zpěv, theremin, shaker / Mr. Dan – zpěv, banjo sólo. Kapelu při nahrávání dále doplnili a posílili slovutní hosté z hudebního světa napříč žánry a komunitami: Viki, Matěj Drabina, Dawe Straka a Ute Fitta (Řečnická otázka zejména pro Ostravany: Víte, která zpěvačka se skrývá za touto přezdívkou, respektive za jménem a příjmením jejího alter ega?).

Zmíněné album vychází pouze na vinylu!!! Autorem fotografie na rubové straně obalu je Tomáš Rossi, na lícní stranu fotografii překreslil Jirka 4, závěrečného grafického zpracování se ujal Tomáš Kučera (viz fotografie níže). Studio Mroš bylo místem činu: zde se nahrával a mixoval titul

Jak jsem uvedl již na začátku, jedná se o agilní kapelu, o jejíž tvůrčí činorodosti a nápaditosti svědčí skutečnost, že její členové v současnosti zároveň pracují na dalším albovém titulu… Písně z tvůrčí dílny Olgoje Chorchoje (chcete-li tracky či songy) můžete slyšet také v programové rotaci „vysílačky po síti“ Radiocyp.cz.

Komentáře uzavřeny...