Nový web Vlčí bouda hledá spolupracovníky. Vlčí bouda – server pro všechny ze smečky. Již od 1. září!!! Více v článku. (Klikněte)

Napsáno: 30. srpna, 2013

Od 1. září 2013 startuje nový server Vlčí bouda, zaměřený na sci-fi, fantasy a horor. Ať už je to literatura, komiks nebo  film a TV, vždy se můžete těšit na bohatou nadílku recenzí, úvah, postřehů a rozhovorů. Hlavním znakem Vlčí boudy jsou měsíční témata, zaměřená na konkrétní událost, osobnost nebo fenomén. Prvním tématem je světoznámý autor komiksů, spisovatel a scénárista Neil Gaiman.

Vlčí bouda – server pro všechny ze smečky.

Zdravím,

Hledáme redaktory, editory, přispívatele na nový webzine, portál a komunitní server Vlčí Bouda,        který se zabývá a bude zabývat vším okolo sci-fi, fantasy, horroru, ale také po stránce literatury, komiksu, filmu a televize, her, rozhovorů se zajímavými osobnostmi či po stránce recenzí nebo dokonce autorské.

Celý portál se nachází  pod doménou vlcibouda.net, kde se momentálně celý připravuje, šteluje a leští aby mohl být 1. září připraven ke spuštění. Samozřejmě redaktorská činnost není jen o zveřejnění, takže jednotlivé články a příspěvky se již připravují a procházejí editací.

VLČÍ BOUDA

Hlavní myšlenku porodily dvě nespokojené hlavy Bee Seeho a Hanzmana, kteří při jednom normálním klábosení v hospodě zadali za zrod tomuto projektu. Třetí mozek do party přidal Kirby a redakce byla na světě. Všichni se zajímáme o to samé, ale každý z nás se zaměřuje na jiné médium více a tudíž kombinace tydlenctěch třech individualit je unikátní. Velice brzo jsme se naladili na podobnou vlnu     a začli přemýšlet čím se dnes můžeme, sakra, odlišovat od jiných podobných projektů a čím oslovit čtenáře.

Vlčí bouda nebude pouze další server, který chrlí jeden nekvalitní článek za druhým. NE! Chceme se lišit, chceme aby to bylo o lidech, kteří tu komunitu vytvoří. O autorech, redaktorech, kteří nebudou zahrabaní někde uvnitř, ale budou transparentní od povrchu až samému jádru.

Představte si časopis, kde každý měsíc vyjde prostřední dvojstránka zaměřená na jedno téma, zajímavé téma. A zbytek vyplní kvalitní čtení.

I Vlčí bouda to tak bude mít, ale ne jednou měsíčně, ale realtime, denně, pořád.

Téma by vždy mělo být na měsíc, ale nebude to jen o něm. Nebudeme pouze převalovat horkou hroudu daného tématu.

Ne! I ostatní věci budou vyplňovat obsah celých stránek.

Recenze a rozhovory, úvahy a názory, seriály a povídky? Ano!

Aktuálně máme následující témata:

Září – Neil Gaiman

Gaiman je z hlediska své podstaty jeden z nejzajímavějších osobností a zmapovat jeho tvorbu, která se dostala jak do komiksu, filmu, televize, literatury tak i do duší všech kdo jej znají je nám ctí.

Říjen – The Walking Dead

Aktualní fenomén přichází se čtvrtou řadou televizního seriálu podle známeho komiksu a už také zasáhl literární a herní průmysl. Téma více než obsáhlé.

SPOLUPRÁCE

Jsme tři lidi v davu. Míváme schůze, plánujeme, mluvíme, řešíme. Nejsme jen nezávislí pozorovatelé.

Sháníme lidi, kteří by měli zájem se na rozvojij tohoto serveru podílet.

Následující pozice jsou naprosto volné a mohou být zaplněny kýmkoliv, kdo se na přispívání cítí:

HOT  Novinkář – Rychlé zprávy, bleskovky apod jsou zajímavým a nezbytným vyplněním obsahu. Sleduješ různé zahraniční weby a servery, novinky a zprávy? Jsi schopen pravidelně, nejlépe i vícekrát denně přispívat krátkými zprávami ze světa sci-fi, fantasy, komixu apod? Jsi vítán!

HOT  Editor – Nechceme psát hlouposti a všichni víme jak hrubky a gramatické chyby odrazují. Grammar Nazi, to je to co potřebujeme. Korekci článků po stránce gramatické a stylistické. Zvládneš to? Tak do toho!

Redaktor – Chceš pravidelně psát své názory, recenze, tvořit rozhovory, nebo se podílet na obsahu stránek? Chceš ukázat co v tobě je? Tak se ukaž!

Autor – Píšeš povídky, básně, romány? Tvoříš komiksy, kreslíš? Tvou práci určitě zveřejníme, pošli nám ukázku a určitě se domluvíme.

Moderátor – Vlčí bouda bude i komunitní server. Bude to také o lidech, kteří web budou navštěvovat. A samozřejmě je bude třeba i krotit. Komentáře pod články a příspěvky ve fóru budou potřebovat moderátora. Troufáš si?

Manažer – Rozumíš internetu z hlediska čísel a grafů? Také statistikám, propagaci, SEO, reklamě  a máš nápady jak Vlčí boudě pomoci? Rozhodně se ozvi!

Administrátor – Nemůžeš přispět obsahem, a rozumíš webům? Pomůžeš vylepšit samotný web? Chceš pomoci vytvořit vlastní unikátní redakční systém pro Vlčí boudu? Zatím jedeme na Joomle,     ale časem budeme potřebovat změnu. Pomoz!

Grafik – Web potřebuje hezký kabát. Chceš vytvořit novou grafiku pro redakční systém? Klidně!

Nemůžeš nebo nemáš zájem? Víš o někom kdo se na to hodí? Kdo by měl zájem se ukázat? Přepošli mu tento email.
Zkušenosti bereme především, ale šanci samozřejmě dáváme komukoliv!

Aktivní přispívatele odměníme členstvím v redakci.

Nejlepšího a nejaktivnějšího vybereme časem do vedení redakce celého webu, dostane vlastní emailovou schránku, bude mít rovnocenný hlas při hlasování a bude právoplatným reprezentantem Vlčí Boudy.

Pokuď tě tento email oslovil, chceš se dozvědět více nebo se chceš jakkoliv zapojit rozhodně napiš na redakce@vlcibouda.net.

S pozdravem / Kind regards,

Roman „BeeSee“ Bílek
Šéfredaktor
Vlčí Bouda – server pro všechny ze smečky

email: beesee@vlcibouda.net, redakce@vlcibouda.net
web: http://vlcibouda.net

Komentáře uzavřeny...