Malignant Tumour: Nové album, výroční koncert, soutěž o dva volné vstupy

Napsáno: 03. listopadu, 2016

V sobotu 19. listopadu 2016 se uskuteční v areálu Dolní oblasti Vítkovice, konkrétně v komplexu bývalého Dolu Hlubina (Provoz Hlubina – Staré koupelny a Cineport) oslava 25. narozenin ostravské úderky Malignant Tumour.

Kromě skvělých kapel, jež není třeba – a to nejenom zasvěceným – představovat, se můžete mimo jiné těšit na speciální Malignant Tumour show, křest alba The Mettalist a také na ostravskou premiéru celovečerního filmu o této agilní kapele (Way of the Metallist), natočeného speciálně pro tuto příležitost! Neotřelý filmový snímek bude promítán v přilehlém kinosále, který je kapacitně omezen!! Kupujte proto lupeny v předprodeji!

mt_promo2_rgb

Program:

od 17:45 WAY OF THE METALLIST
od 20:00 TENDR
od 20:45 AGATHOCLES
od 21:45 ASPHYX
od 22:45 MALIGNANT TUMOUR

Cena vstupenky v předprodeji (od 1. července 2016) činí 340 Kč. Cena na místě konání koncertu je stanovena na 390 Kč. V ceně vstupného jsou zahrnuty jak koncert, tak i filmové představení! Lístky je možno zakoupit ve všech kamenných prodejnách METALSHOP, on-line na webu METALSHOP.CZ (viz níže), dále také na vybraných místech v Ostravě: Restaurace U Peciválů (lokalita Stodolní), hudebniny Hudební svět, případně klub Barrák.

mt-25-vstupenka-nahled

On-Line předprodej ZDE.

Při zakoupení vstupenky si musíte vybrat konkrétní čas promítání filmu Way of the Metalist (viz časový rozpis)!!!

Časový rozpis projekcí filmu:

od 17:45
od 19:00
od 20:15
od 21:30

POZOR! Z důvodu kapacity kinosálu je počet vstupenek na každý promítací čas omezen!!!

Nové album The Metallist

V pořadí šestá deska s názvem The Metallist vychází v úterý 25. října 2016 ve formátu digipack CD, LP (černý, modrý, červený), MC a dále v limitované sérii na metalbox CD a picture LP. Album obsahuje 11 vychytaných skladeb, přičemž limitovaný metalbox CD a picture LP má navíc dvanáctý song We Are Malignant (předělaný Motörhead song We Are Motörhead). Příprava na albu skupině zabrala více než rok, o mix a master se postaral věhlasný a významný německý hudebník, zvukař a producent Andy Classen. Těšte se na desku, která vám minimálně utrhne hlavu a poláme všechny končetiny… Nový albový počin vychází u labelu UNREST RECORDS.

grafika1

Soutěž o dva (samostatné) volné vstupy na ostravský výroční koncert Malignant Tumour

Soutěžní otázka

Jaký taneční styl (druh tance) je použit v klipu Walk As We Talk (ke zhlédnutí níže), který vyšel 15. září 2016 jako předzvěst nového alba Malignant Tumour pod názvem The Metallist? Stačí odpovědět jedním slovem (například: Tango). Odpovědi s kontakty posílejte do úterý 15. listopadu 2016 (do konce dne) na e-mailovou adresu: herbert@email.cz.

Odkazy:

www.malignanttumour.com
www.facebook.com/malignanttumour
www.malignanttumour.bandcamp.com

Zdroj: Malignant Tumor

Songy z aktuálního alba Malignant Tumour můžete slyšet také ve vysílání této stanice!!!

Další fotografie v mini galerii:

Klikněte na náhled, poté listujte šipkami a pokračujte v prohlížení fotografií.

Komentáře uzavřeny...