Letos nám bude jedenáct let

Napsáno: 02. ledna, 2021

Vážení přátelé a milé posluchačky,

letos vstoupí naše „vysíllačka po síti“ Radiocyp.cz do jedenáctého roku své existence. Určitě bychom zde nebyli takovou dobu, nebýt Vás. Tím mám na mysli lidi, kteří nás poslouchají. Nejsme nejlepší, ani suprovní, ba ani bezkokurenční… A to z jednoho prostého důvodu. Hudba, kultura či umění nejsou sport, kupříkladu skok do dálky, abychom si změřili, jak daleko jsme skočili… Hosana!!! Navíc jsme nikdy po ničem takovém netoužili, neboť naše touhy, přání a sny se opravdu pohybují v úplně jiných oblastech a dimenzích, což nám umožňuje pobývat a lavírovat na hranicích co možná nejvíce myslitelné a dosažitelné míry svobody. Jednoduše: Děláme si svoje!!!

Chceme i nadále být jistou platformou, na které lze slyšet hudbu z rozličných subkultur, a to především z Ostravska, jakož i ze severní Moravy a Slezska. Sem tam se v „rotačním vysílání“ objevují i interpreti, kapely či projekty, které zdánlivě s naším regionem nesouvisejí, ale i zde se najde (ve většině případů) ostravská či moravskoslezská stopa.

Jak jsem již zmínil. nejsme a nechceme být „nej“, ale rozhodně jsme autentičtí, rozpoznatelní, čitelní a zároveň čas od času něčím překvapující… Děkujeme všem, kteří nám zachovávají svou přízeň, jakož budeme rádi i za každého nového posluchače. Už se těšíme, až se opět potkáme na nějaké akci, nejlépe na některém z koncertů, pořádaných naší stanicí!!!

Dnes jsem do vysílání zařadil několik písní z nového alba přerovské kapely Stará dobrá ruční práce, nazvaného STARÁ DOBRÁ RUČNÍ PRÁCE the End vol. 1. Kluci na albové novince značně přitvrdili, bez nadsázky lze konstatovat, že se jedná o album takřka punkové. Konec konců, přesvědčte se sami či samy!

Čerstvý vzduch, zdravý rozum, silný duch a otevřená srdce!!! Poslouchejte Radiocyp!

Komentáře uzavřeny...