Hudební Mikuláš v klubu Barrák: Květy a Ty Syčáci

Napsáno: 05. prosince, 2012

Mikuláš přinese kvalitní hudbu! V hudebním klubu Barrák vystoupí ve čtvrtek 6. prosince 2012  skupiny Květy a Ty Syčáci. Skvělé duo kapel se po delší době vrací do Ostravy!
KVĚTY
Je nejtvrdší čajová kapela, nejhlučnější z tichých a nejostřejší z jemných.        V květnu 2011 vydali v pořadí již své osmé album pod názvem “V čajové konvici“. V minulosti byli Květy mimo jiné dvakrát oceněni žánrovou cenou Anděl (ČHA). V současnosti Květy hojně koncertují v domácích i zahraničních klubech.
TY SYČÁCI
Jedenáct let na scéně.  Kultovní soubor, s legendarním Petrem Vášou v čele, se  vrací na koncertní místa. Díky svému nasazení na pódiu a strhující atmosféře, kterou dokáží během hraní vytvoři se těší veliké oblibě u publika. Největšími devízami „Syčáků“ je nekompromisní, ostrý styl a vytrvalost ve ztvárňování vlastních představ.
V květnu 2010 jim vyšlo stále aktuální album Krása, které Ty Syčáci nahráli opět s bubeníkem          A. Pilgrem. Na rozdíl od předchozího albového počinu Bum Bum Bum, které bylo jakýmsi best of       v novém kabátě, obsahuje devatenáct zcela nových písniček.
V současnosti TS vystupují  v klasické tříčlenné sestavě nebo v rockové sestavě s bicí soupravou. Program je průřezem všemi alby, s důrazem na poslední, již zmiňované, album „Krása“.
Předprodej vstupenek v klubu: 130,- Kč
Vstupné v den konání: 170,- Kč
Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Komentáře uzavřeny...