Death metalové nestory Cryptopsy čeká ostravská premiéra!

Napsáno: 01. září, 2014

Ostravský klub Barrák se rozhodl začít novou sezónu pěkně zostra a hned     na úvod si připravil koncert třech špičkových death metalových kapel. V úte-   rý 9. září 2014 zde v rámci September Crypt Tour 2014 vystoupí Kanaďané Cryptopsy, kterým budou sekundovat američtí Disgorge a Jungle Rot!

 

Cryptopsy lze právem považovat za legendu death metalu. Jejich počátky sahají do roku 1988, kdy ještě používali jméno Necrosis; pod současným názvem vystupují od roku 1992. Na svém kontě mají   7 studiových alb a přes 300 tisíc prodaných nosičů, což je na kapelu takového žánru úctyhodné číslo. Se svým technickým death metalem pravidelně koncertují po celém světě – a poměrně velkou zá-     kladnu fanoušků mají i v našich končinách.

Disgorge, kteří Cryptopsy doprovází na tomto turné, taky nejsou žádnou neznámou. Americká death metalová kapela působí na scéně od roku 1992 a na svém kontě mají 7 studiových alb. Také  v České republice již absolvovali několik koncertů. Jejich přímočarý death metal stojí za to.

Ani služebně „nejmladší“ z kapel tohoto večera, jmenovitě Jungle Rot, nebude v žádném případě  za svými kolegy zaostávat.  Její strhující těžkotonážní metal se skvělými riffy umí dostat publikum do varu.

V každém případě se můžete těšit na skvělý a stylový death metal večer.

Vstupenky na akci je možné pořídit od 320 Kč přímo v klubu, v hudebninách pod klubem (Hudební svět) a taktéž prostřednictvím sítě Eventim.

Na místě se budou vstupenky prodávat za 380 Kč.

Zdroj: Barrák Music Club Ostrava

Komentáře uzavřeny...