Dead Western a Heinz sans pastor v klubu Plan B Hardcore Cafe

Napsáno: 25. března, 2015

DWHSPPromotérské sdružení Chee Chaak Tips! a Martin „Rejža“ Režný pozývají na ojedinělý koncert, který se koná v úterý 31. března 2015  v ostravském klubu Plan B Hardcore Cafe. V rámci alternativního večera zahrají  Dead Western a Heinz sans pastor.

Dead Western (Sacramento – Kalifornie; USA)

Hudba Dead Western je jako mlhavá vzpomínka na takovej obraz. V tý vzpomínce je nevinnost dětství a kód na rozklíčování tehdejších příběhů, ale taky nános dávnýho strachu. Nepostrádáte to a nemyslíte na to (dospělost to nepotřebuje), jenže když si to připomenete, je vám zase deset let a jste s horečkou u babičky ve starým bytě, obklopený známejma vůněma     a zvukama. A ze stěny na vás kouká… třeba to oko.

Heinz sans pastor (Ostrava; CZ)

Basa-beaty-kytary. Hlučnější chill-out, vygenerovaný z letitého otáčení čudlů, hromady wavek a trvalé přízně k nakřáplému kytarovému zvuku. Dva typičtí konzumenti alternativ všeho druhu, vyrostlí na nekonečných jamech a experimentální elektro-  nice, se momentálně roztahují s oposlouchanými smyčkami, synťáckými předěly a slinutým rachotem. Tito chlapci v domnění, že rozhý- bou svou mono hudbu, sáhli postupem času po razantnějších beatech, po ducavém basovém zvuku, postupné gradaci skladeb – a celé to podmazali videoprojekcí. Výsledek? Bůh suď.

Vstupné na akci je dobrovolné!

Zdroj: Martin „Rejža“ Režný

4793

 

 

 

 

 

 

Komentáře uzavřeny...