Čtení + Biograf + Koncert = Harakiri Czurakami

Napsáno: 10. ledna, 2017

Dost bylo keců, jak mě nikdo neposlouchá, nečte – a jak je všechno v tom našem městě uhlí a smogu na hovno. Jestli na to máš, tak doraž, vem kousek papíru se svoji básničkou nebo povídkou a přečti ji před lidmi, co dělají to samé co ty – tedy snaží se tvořit. Dorazí i kámoši a vystupující z Brna, Prahy… Pustíme si fajn hudbu, super filmy, zahrajem na starých konzolích (BUDE OLD SCHOOL HERNA) – a třeba dáme vzniknout nové tradici a vytvoříme něco, co vydrží déle, než jeden večer.

Nechceš číst, nechceš hrát? Zajímá tě tahle akce? Doraž i tak. Každý divák se počítá.

Chceš číst, chceš hrát? Napiš do zpráv na FB stránce HARAKIRI CZURAKAMI – a nějak se domluvíme.

Číst budou čtyři skupiny autorů – ostravská, brněnská, olomoucká a pražská. Z ostravské bandy se můžete těšit například na Adama „Klacka“ Tomáše, Vasiliose Chaleplise, Martina Šustu, Jana Krasického, Kristýnu Svidrňovou nebo Jana Dvořáka. Z Brna přijedou scénaáristi z JAMU (Pavel Zárodňanský, Bernardeta Babáková, Honza Singer a další). Z Prahy přijedou nějací ti famáci, Adam Struhala, Vojta Beránek nebo ostravský rodák Patrik Šlachta.

Promítat budeme jednoho DAVIDA LYNCHE (zatím to vypadá na LOST HIGHWAY; hlasujte pro svůj oblíbený film – viz událost) a PŘÍZRAK SVOBODY od LUISE BUÑUELA.

Zdroj: Cineport – Provoz Hlubina

Komentáře uzavřeny...