CheeChaakTips: Legendární The Telescopes v Ostravě

Napsáno: 06. října, 2015

V pátek 6. listopadu 2015 proběhne v ostravském klubu Plan B Hardcore Cafe koncert britských shoegaze psychedelických průkopníků The Telescopes, kterým budou sekundovat neméně zdatní muzikantští kolegové z Moravy a Slezska, jmenovitě ostravští At Bona Fide a přerovská kapela Mancuso.

THE TELESCOPES (UK)
Britská, legendami opředená psychedelic rock & shoegaze partička. Na scéně od roku 1987. Kapela, původně z anglického města Burton upon Trent, doslova uhranula slovutného rozhlasového moderátora Johna Peela (pirátské Radio London, BBC). Jako své vlivy uvádějí členové The Telescopes „všechno a nic“.

AT BONA FIDE (Ostrava; CZ)
Shoegaze-noise.

MANCUSO (Přerov; CZ)
Psychedelic-rock.

Pozor, na akci je omezený (limitovaný) počet vstupenek!!!Cena vstupného je v předprodeji 200 Kč, na místě pak lístek pořídíte za 230 Kč.

Pokud si budete chtít vstupenky objednat, zašlete objednávku se jménem a příjmením a uvedeným množstvím požadovaných vstupenek na e-mail: cheechaaktips@seznam.cz. Po obdržení objednávky budete kontaktováni e-mailem s dalšími informacemi o způsobu a průběhu platby. Potvrzující email zašleme po obdržení zaplacené částky.

Osobní odběr: vstupenky stále k dispozici na baru Plan B Hardcore Cafe Ostrava od 1.září 2015

 

Komentáře uzavřeny...