Buryho hudební pozvánka na další akce z projektu Kulturní Pecivál

Napsáno: 06. října, 2015

Čaute!

Dovolujeme si Vás pozvat na další hudební akce, které proběhnou v ostravské restauraci U Peciválů v rámci projektu “Kulturní Pecivál“. Všechny koncerty proběhnou na zahrádce, díky možnosti jejího zastřešení za jakéhokoliv počasí! Začátky vystoupení jsou ve 20 hodin. A jako vždy bude vstupné nula až dobrovolné.

Jako první, z trojice říjnových akcí, jsme pro Vás připravili na čtvrtek 8. října 2015 koncert brněnské kapely ČANKIŠOU, hrající fúzi world music a rocku. Její eklektický styl v sobě mísí vlivy několika etnik (především arabského, afrického, indického a balkánského) a rockové základy jednotlivých muzikantů.

Hned následející týden, ve čtvrtek 15. 10. 2015, u nás vystoupí  všestranná – původem ostravská – muzikantka a skladatelka Vladivojna La Chia, která založila novou crossover-metalovou kapelu s příznačným názvem VLADIVOJSKO.

A o dva dny později, tedy v sobotu 17. října 2015,  se U Peciválů představí naprostý fenomén, který v Čechách nemá obdoby. Jiří Schmitzer je totiž ve svém kytarovém recitálu – zkrátka a prostě -neodolatelný.

Více se o chystaných akcích dozvíte ZDE.

Za Pecivála s pozdravem

Bury

Komentáře uzavřeny...