Bury zve na prázdninové akce do restaurace U Peciválů

Napsáno: 25. července, 2016

Čaute!

O prázdninách nejsou jen velké festivaly  a proto si Vás dovolujeme pozvat na nadcházející hudební akce, které se budou konat v ostravské restauraci U Peciválů (Stodolní 4) v rámci projektu “Kulturní Pecivál“. Všechny koncerty proběhnou na zahrádce (díky možnosti jejího zastřešení za jakéhokoli počasí!) cca od 20 hodin (pokud není uvedeno jinak).

Ve čtvrtek 28. července 2016 předvede nová hudební partička GOOD SHEEP z Ostravska pořádný nářez ovlivněný jak severským black metalem, tak jižanským rockem se špetkou osmdesátkového popu. Anebo třeba i něco jiného.:-)

good sheep plakat

CAFÉ INDUSTRIAL je nadžánrová kapela z Ostravy, mísící prvky jazzu, rocku, folku, alternativy a ambientu. Koncerty souboru jsou strhující a jedinečné. Přijďte si poslechnout skladby především z aktuálního alba Nití (2015), tentokráte netradičně: v sobotu 6. srpna 2016.

cafe industrial plakat

Znovu aktivní ostravské rock/crossover trio VEČÍREK zahraje ve čtvrtek 11. srpna 2016, a to jak skladby staré (nejen) pro pamětníky, tak něco z nové produkce. Na tomhle večírku si přijdou na své všichni.

vecirek plakat

Ostravská crossoverová formace UP!GREAT je U Peciválů doma. Na zahrádce hrávají každou letní sezónu prakticky už od nepaměti. Tato „face to face“ vystoupení má kapela velice ráda. A všichni zúčastnění návštěvníci jsou na tom obdobně. Jako obvykle se můžete těšit na hudební nářez a přívalové vlny energie. Jako speciální host po letech vystoupí elektro-metalová kultovní  kapela MROŠ AND THE VOICES!!!  To vše ve čtvrtek  25. srpna 2016.  Začátek je výjimečně už od 19 hodin!

up!great plakat

O dalších chystaných akcích se dozvíte ZDE .

Za Pecivála s pozdravem

Bury

Další odkazy:

www.facebook.com/UPecivalu
www.upecivalu.cz

Komentáře uzavřeny...