Drsný tip: Brujeria + Malignant Tumour + Spasm. Barrák se otřese v základech!!! Malignant Tumour – poslední koncert s Davidem Ševčíkem!

Napsáno: 09. prosince, 2012

V pondělí 17. prosince 2012 zažije ostravský hudební klub Barrák hudební zemětřesení, které bude nebývale intenzivní. Okupovat zdejší pódium bude trojice tvrdých úderných jednotek, jmenovitě mexicko-anglická Brujeria,  ostravští crust ‚n‘ roll jokers Malignant Tumour a hanáčtí ostří hoši Spasm invazi extrémního metalu.
Hlavními agresory večera budou členové jednotky rychlého a zvláštního nasazení z nevyzpytatelného spolku Brujeria.  V textech kapely se přetřásá vše, těmto ošátkovaným metalovým extrémistům není nic zlého cizí, najdeme v nich mj. témata jako jsou sex, satanismus, násilí, imigrace a politika.
Soubor Brujeria založili v roce 1989 Dino Cazares z Fear Factory a Billy Gould z Faith No More. Tato kapela je stejně – jako jejich obličeje – opředena rouškou, v tomto případě spíše šátkem tajemství. Mnoho senzacechtivých fanoušků i kritiků se ptá:    Je uřezaná hlava na obalu alba Matando Gueros pravá?
V řadách metalové legendy se vystřídali kupř. Nicholas Barker (Cradle of Hilth, Dimmu Borgir, Lock Up) a Raymond Herrera (Fear Factory).
Současnou sestavu této divoké smečky tvoří: Pat Hoed (Asesino), Jeffrey Walker (Carcass), Shane Embury (Napalm Death, Lock Up, Venomous Concept) a Adrian Erlandsson (At The Gates, Paradise Lost). Jak píší na svých stránkách další aktéři invaze, konkrétně hoši z Malignant Tumour: Jen blb by nedošel!!!
Kvalitní kapela by měla mít i kvalitní support, čemuž pořadatelé dostáli, neboť večer budou, jak již bylo uvedeno zahajovat bandy z našich divokých luhů a hájů, respektive z hodně hlubokých kanálů a kloak: přerovský Spasm a ostravský – domácí – Malignant Tumour.
Spasm se pomalu a jistě stává jednou z nejvýraznějších grindových partiček u nás. Své příznivce si získala i v zahraničí.
Koncert Malignant Tumour bude mít trošku trpkou příchuť, neboť půjde o poslední koncert             s famózním Davidem Ševčíkem za baterií bicích nástrojů. Je to poněkud smutná zpráva pro domácí        i zahraniční fanoušky, neboť chvíli potrvá hledání nového bubeníka a následná konsolidace souboru. Na dlouhou dobu poslední koncert Malignant Tumour bude zajistě důstojným rozloučením s Davidem – a také jednou důležitou érou v jednadvacetileté historii souboru.
Předprodej:
Vstupné v hodnotě 400,- Kč + poplatky lze sehnat v síti Ticketpro; 400,- Kč + poplatky prostřednictvím sítě E-ticket, 400 Kč,- v klubu, v hudebninách u Brauna Hudební svět) a v pubu u Peciválů (domovské místo Malignant Tumour) na Stodolní ulici.
Na místě pak zakoupíte lístek za 450,- Kč.
Začátek výjimečného koncertu je ve 20 hodin.

Komentáře uzavřeny...